Robię to po swojemu

#Fotowyzwaniejestrudo w moim obiektywie

IMG_0254-4

Przez przypadek, między jednym, a drugim postem moich ulubionych blogerów, trafiłam na post od Jest Rudo. I na tyle mi się spodobało, że już zostałam. A co więcej – dzięki newsletterowi, który otrzymałam – zaangażowałam się wyzwanie, które zorganizowała znana blogerka.

#fotowyzwaniejestrudo w tegorocznej jesiennej edycji nie było łatwe. Tematy wyzwania to:

Udało mi się zrobić 8 zdjęć z 15 tematów, które zaproponowała Natalia. Dzięki wyjazdowi do Czech w piękny słoneczny dzień udało mi się uchwycić dwa piękne krajobrazy czeskich Moraw. Pozostałe zdjęcia wykonałam w domu.

Muszę przyznać, że lubię fotografować różne rzeczy na moich ciemnobrązowych drewnianych deskach. Taka fotografia produktowo-lifestylowa bardzo wciąga 🙂 Brakuje mi niektórych umiejętności, np. jestem przekonana, że przydałoby się świecenie lampą. O wiele łatwiej fotografowało mi się rano, kiedy światła dziennego w mieszkaniu było jeszcze dużo. Gdy kiedyś wpadłam – po powrocie z mojej etatowej pracy – w wir robienia zdjęć to okazało się, że efekt nie był zbyt dobry, a ja wszystko organizowałam w pośpiechu. Takie oto uroki coraz krótszych dni w listopadzie. Jestem jednak zadowolona z tego, co mi się udało:)

 

#dziendobry

 

#smakuje

 

#blisko

 

#kawaczyherbata

 

#pasuje

 

#aromatyjesieni

 

#najlepiej

 

#pozadomem


malutka